Rozkład i Cennik

Zapraszamy na regularne zajęcia.

40% zniżki  - wykup karnet minimum 3-miesięczny, a otrzymasz do 40% zniżki na wszystkie kursy 4-dniowe!

ZAJĘCIA 2017/2018

W ofercie na obecny rok akademicki znajdują się:

- karnety miesięczne, trzymiesięczne, pięciomiesięczne oraz kurs roczny
- kursy 4-dniowe weekendowe
- promocyjne zajęcia darmowe
- kursy promocyjne kilkudniowe
- kurs feriowy 2-tygodniowy
- kurs czerwcowy 2-tygodniowy
- kursy w Wakacje - lipiec, sierpień 2018
- promocje, zniżki i wiele dodatkowych korzyści dla naszych stałych uczniów

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, intensywne, w 100% efektywne kursy!

UWAGA!!!
- karnety można traktować jak raty przy kursie rocznym, płatne z góry - karnet miesięczny co miesiąc, karnet trzymiesięczny co trzy miesiące, karnet pięciomiesięczny co pięć, czy jednorazowo karnet 10-miesięczny. Długość kolejnych karnetów można zmieniać według własnych potrzeb.
- W ramach karnetów można brać udział w dowolnych zajęciach według grafiku. Ty wybierasz na jakie zajęcia przychodzisz i kiedy.
- Karnet to ilość zajęć do wykorzystania w danym okresie - np przy karnecie 3-miesięcznym - 15 razy.
- Karnet liczymy od daty pierwszych zajęć, nie od początku miesiąca. Możesz dołączyć w dowolnym momencie, ale pamiętaj aby nie odkładać na ostatnią chwilę, konkurencja już trenuje.
.

.
Rozkład zajęć cotygodniowych - 4 godzinnych 2017/2018:

Rysunek martwa natura, malarstwo,
sob 10:00 – 14:00

Wszystkie zajęcia na egzaminy kierunkowe:

projektowanie graficzne, animację, architekturę, wzornictwo, grafikę warsztatową, malarstwo! Pamiętajcie że egzamin kierunkowy jest kluczowy – dostaje się za niego najwięcej punktów!
Piątek 16:00 – 20:00
.
rysunek Architektoniczny na Politechnikę i UAP
Piątek 16:00 – 20:00
.
rysunek postaci
Wtorek 16:00 – 20:00 

rysunek dla gimnazjalistów
Niedziela 11:00-13:00PONADTO - Wszyscy nasi uczniowie mogą korzystać z pracowni do woli - Pracownia dla kursantów jest otwarta aż do 170 godzin w tygodniu zupełnie za darmo! 
 


Kursy weekendowe - tyrminy podawane na bieżąco
CENA: 
- 400zł
- 250zł - dla osób z karnetem minimum 3 miesięcznym


.

Cennik zajęć:


Karnet 2-miesięczny


Uwaga!!! Oferta specjalna przed egzaminami! Prócz karnetu miesięcznego i 3-miesięcznego, możliwość wykupienia karnetu 2-miesięcznego na 10 wybranych zajęć w naszej szkole, w cenie 750zł. Czyli jedynie 75zł za zajęcia 4-godzinne!


NOWOŚĆ:
2 godzinne zajęcia rysunku dla gimnazjalistów  - w niedziele od 11:00-13:00
CENA za 1 spotkanie - 50zł
Zajęcia prowadzi Lubosław Piriankov. Wprowadzenie we wszystkie zagadnienia profesjonalnego rysunku, od konstrukcji najprostszych brył geometrycznych, perspektywę, przez światłocień, kompozycję, wiele technicznych zasad które wprowadzą w świat rysunku.


Możesz zacząć naukę w każdej chwili, każdy poziom zaawansowania – każdy uczestnik ma ustalony program indywidualny, niezależny od grupy.
Pojedyncze zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W ramach karnetów można brać udział w lekcjach w dowolny dzień według rozkładu zajęć,  np. wymiennie w piątki (rysunek architektoniczny z wyobraźni) i soboty (rysunek z rzeczywistości, postać).
Polecamy niezwykle efektywne kursy 4-dniowe po 4 i 8 godzin dziennie!
. 
  - Wszyscy uczniowie zapisani na podstawowe kursy przygotowawcze w naszej Pracowni w ramach karnetów 3m i dłuższych, mogą korzystać z przestrzeni naszych pomieszczeń w cenie swoich kursów. Pracownia dla kursantów jest otwarta aż do 170 godzin w tygodniu zupełnie za darmo! Dodatkowo na naszym fanpage na facebooku jest możliwość dołączenia do wydarzeń – dzięki temu jest się na bieżąco z informacjami dotyczącymi specjalnie organizowanych dodatkowych zajęć na których jest model czy prowadzone są zajęcia wyrównawcze.. .

.
- atrakcyjne promocje dla naszych stałych uczniów - aż do 40% zniżki na wszystkie Kursy 4-dniowe dla każdego kto wykupi minimum 3-miesięczny karnet!!!

.
.

.

.

 

Nie zwlekaj, zapisz się już teraz:

t. 501632092, rysunek-kursy@wp.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz