O NasChcesz dostać się na UAP lub Architekturę? To idealne miejsce dla ciebie!

Zapraszamy zarówno osoby początkujące - możemy rozpocząć od zupełnych podstaw,
jak i osoby już rysujące chcące kontynuować naukę rysunku w sposób profesjonalny.  

UAP - Doskonale przygotujemy Cię na Uniwersytet Artystyczny (UAP), bądź też wszelkie uczelnie artystyczne w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się m.in. w przygotowaniu na Grafikę Projektową - najwyższa punktacja i pierwsze miejsce od trzech lat! Od kilku lat jesteśmy pierwsi w rankingu na UAP, w czołówce na egzaminach!

ARCHITEKTURA - Bezwzględny sukces na ARCHITEKTURZE - Miło jest nam poinformować iż ze wszystkich szkół poznańskich to nasza uczennica zdobyła najwyższą ilość punktów na Architekturę na Politechnice Poznańskiej podczas ostatnich egzaminów w czerwcu!!!
Nie wahaj się - przyjdź do nas jak najprędzej by by spełnić swe marzenia o studiach na Architekturze!
Jeśli chcesz przygotować się na Architekturę, znajdziesz się pod doskonałą opieką naszych wykwalifikowanych inżynierów Architektów, którzy sprawią że dostaniesz się bez problemów na ten kierunek.
Dołącz do słynnych już Łuki's Fridays - zajęć z ARCHITEKTURY - prowadzonych między innymi przez Łukasza Gąskę, laureata prestiżowych konkursów jak International Velux Award Eastern Europe & Middle East. Przeprowadzimy cię przez wszystkie zagadnienia i tematy rysunkowe w taki sposób, aby nie tylko się dostać na studia, ale rozbudzić w sobie pasję oraz poczuć dumę ze swoich osiągnięć, które niewątpliwie pojawią się w krótkim czasie!

W naszej Szkole proponujemy szeroki zakres godzin, karnetów oraz kursów, w tym kurs roczny. Pojedyncze zajęcia trwają zazwyczaj 4 godziny - według grafiku.

Szczegółowo szkolimy w zakresie:
- Rysunek martwej natury i postaci.
- Rysunek Architektoniczny na Politechnikę i UAP
- Malarstwo
- makiety i bryły do kierunkowych na Architekturę Wnętrz, Wzornictwo, Scenografię
- przygotowanie do egzaminu kierunkowego na Projektowanie Graficzne: znak graficzny, plakat, praca z konceptem.
- przygotowanie do egzaminu kierunkowego na grafikę warsztatową, animację, malarstwo
- przerabiamy wszystkie techniczne zagadnienia potrzebne do wykonania profesjonalnego rysunku
- u nas przygotujesz portfolio na uczelnię zagraniczną
- doskonałe przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnejPo raz kolejny ogromny sukces na egzaminach na UAP w czerwcu 2017aż 41 osób przyjętych z naszej szkoły!!! W 2016 aż 32 osoby, a w 2015 roku aż 40 osób na UAP, oraz co roku bezwzględnie wszyscy na Politechnikę!!! Fakty mówią za siebie. Pamiętaj! Twój sukces naszą pasją!!!

Jak co roku zajęliśmy miejsca w czołówkach niemal na wszystkie kierunki, w tym na tak oblegane jak Projektowanie Graficzne, Animację, Architekturę Wnętrz, Scenografię, Grafikę Warsztatową, Wzornictwo, Projektowanie Mebla, Malarstwo.!!!


SZKOŁA RYSUNKU VENTZI - PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE!

ARCHITEKTURA NA POLITECHNICE – proponujemy doskonałe przygotowanie!
Na ostatnich egzaminach w 2017 roku to nasza uczennica zdobyła największą ilość punktów na Politechnikę Poznańską i ze wszystkich szkół poznańskich!SZKOŁA RYSUNKU VENTZI -  Naszą dumą są doskonale wyszkoleni nasi uczniowie, którzy nie tylko dostają się na UAP i Architekturę, ale są najlepsi wśród konkurencji , zdobywają najwyższe lokaty.
Fakty mówią za siebie, dołącz do nas jeśli chcesz mieć jak największą pewność zdania egzaminów!
Nasz system jest doskonały, trzymamy rękę na pulsie co do wymagań egzaminacyjnych – skutecznie od 20 lat!
SPÓJRZ NA EFEKTY I WYBIERZ WŁAŚCIWIE! ZAPRASZAMY!


Szkoła VENTZI to Profesjonalna Pracownia Rysunku, Malarstwa i Architektury.

.
Nasza niepodważalna specjalność to nauka RYSUNKU POSTACI:
Najprawdopodobniej najbardziej profesjonalna Szkoła RYSUNKU POSTACI w Polsce. Nasza Szkoła wyróżnia się poszerzoną nauką studium postaci, w tym aktu. Postać jest kluczowym i decydującym tematem na egzaminach na UAP, a także bardzo często na Architekturę na Politechnice. Prócz przygotowania na wyższe uczelnie artystyczne, prowadzimy doszkalanie w zakresie rysunku, szkicu – grafików projektowych, ilustratorów, projektantów mody, tatuażystów, architektów.Specjalizujemy się między innymi w przygotowaniu na PROJEKTOWANIE GRAFICZNE i GRAFIKĘ WARSZTATOWĄ.
Naszą misją jest przygotować druzgocący zestaw GRAFIKÓW na UAP, bezkonkurencyjny na egzaminach!Pierwsze miejsca na UAP dla nas! Jedyne profesjonalne przygotowanie na kierunki projektowe jak grafika na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, na ASP w innych miastach, oraz na uczelniach zagranicznych.


.
Rysunek Architektoniczny na Architekturę - najlepsze przygotowanie - najwyższe lokaty na ostatnich egzaminach wstępnych na Politechnikę!

Podczas zajęć ćwiczymy wymagany na egzaminach Rysunek Architektoniczny z wyobraźni , który w sposób zwięzły i przejrzysty, stosując się do określonych zasad i metod, wyraża iluzję przestrzeni w sposób konstrukcyjny. U jego podstaw leżą takie zagadnienia jak kompozycja, konstrukcja, perspektywa, walor, rysunek modułowy, geometria wykreślna. W czasie zajęć wykonywanych jest również mnóstwo ćwiczeń tłumaczących zasady rysunku architektonicznego, jak również ćwiczenia motoryczne, trening ręki i oka. Zajęciom towarzyszy obfite przekazywanie wiedzy teoretycznej, również dotyczące wiedzy o Architekturze i historii Architektury.


Przygotowanie do egzaminów kierunkowych na Architekturę Wnętrz, Wzornictwo, Scenografię:


Zajęcia z makiet regularnie w piątki i na wszystkich kursach 4-dniowych i dłuższych, które odbywają się regularnie 2 razy w miesiącu.
Kurs Budowy Makiet, czyli regularne zajęcia z tworzenia modeli przestrzennych, opierające się na naszym wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy te zajęcia od ponad 20-stu lat, na bazie własnych wypracowanych metod i dzięki temu nasi uczniowie zajmują większość pierwszych miejsc na wszystkich kierunkach projektowych. Posiadamy wypracowany system, pozbawiony wszelkich niedociągnięć i błędów, maksymalnie efektywny, a z drugiej strony permanentnie uaktualniany zgodnie z najnowszymi wymaganiami egzaminacyjnymi. Budowa makiet to  dość skomplikowane zadanie, w którym spotyka się wiele zagadnień sztuki, od projektowych poprzez kompozycyjne, aż do techniczno-wykonawczych. Co to jest makieta i czemu służy? Z jakich materiałów budować model? W jaki sposób projektować makietę? Jak oceniany jest ostateczny efekt? Na te oraz na wiele innych pytań odpowiadamy podczas naszych zajęć tworzenia makiet! Kurs pełen jest odwołań do architektury, rzeźby oraz wprost do makiet, skąd uczestnicy zajęć mogą czerpać wzorce, podglądać najlepsze rozwiązania. Podczas zajęć szczegółowo omawiamy zagadnienia kompozycji przestrzennej, bez której nawet najpiękniejsza makieta będzie jedynie zbiorem przypadkowo ułożonych elementów.
W programie – między innymi tworzenie makiet i konstruowanie brył.  Przygotowanie na egzamin kierunkowy na Architekturę Wnętrz, Architekturę i Urbanistykę, Scenografię oraz Wzornictwo Przemysłowe (Design) na Uniwersytecie Artystycznym. Jest to decydujący etap egzaminów za który otrzymuje się najwyższą ilość punktów! Lekceważenie tego powoduje iż osoby które się nie dostają, odpadają najczęściej właśnie na tym etapie! Zakres materiału jest bardzo szeroki, egzamin należy do jednego z najtrudniejszych i wymaga dużego zaangażowania, czasu oraz pracy aby opanować wymagane zagadnienia. U nas wiedza przekazywana w sposób sprawny, profesjonalny, skuteczny na egzaminach! Zajęcia połączone z bogatymi wykładami na temat teorii sztuki współczesnej, architektury i designu.MALARSTWO - Chcesz nauczyć się malować profesjonalnie? To miejsce dla Ciebie!

Chcesz nauczyć się malować profesjonalnie? To miejsce dla Ciebie!
Pamiętaj, że malarstwo to jedno z głównych zadań na egzaminach na UAP na wszystkie kierunki!
Jedyna szkoła proponująca szczegółowe, a zarazem profesjonalne zagłębianie się w tajniki malarstwa. Niestety osoby przychodzące do nas z innych szkół, malarstwo mają w 99% na fatalnym poziomie – osadzonym w estetyce amatorskiego domu kultury. Sięgamy do meritum malarstwa, profesjonalnych technik malarskich, które mają posłużyć kreatywnym artystycznym indywidualnym wypowiedziom twórczym. Sięgając do doświadczeń klasycznych mistrzów,  stajemy się świadomi i odpowiedzialni za decyzje co do własnych prac powstających w kontekście współczesnej rzeczywistości .

 CONCEPT ART – Przygotowanie do CONCEPT ARTU i digital paintingu.

Jedyne takie zajęcia w Polsce! Szkicowanie na żywo profesjonalnie pozujących modeli pod komiks, animację, gry komputerowe itp.
Również pod grafikę, gry komputerowe, komiks, plakat, ilustrację, concept art itd itp. / SKETCHING - najlepiej przygotowani profesjonalni modele w mieście!
WE WTORKI O 16:00-20:00PRACOWNIA - wyjątkowe miejsce:
 
Pracownia Ventzi to wyjątkowe miejsce, mieści się na pierwszym piętrze w kamienicy z końca XIX wieku przy poznańskiej Starówce. Cała przestrzeń o powierzchni 150m przeznaczona jest do dyspozycji uczniów, studentów. Pracownia położona jest na południowym narożniku, obejmuje dwie duże, przestronne sale pełne światła, powietrza i klimatu. Na tworzenie niepowtarzalnej atmosfery mają wpływ oryginalne rozwiązania, jak 17 okien dzięki którym nigdy nie braknie światła dziennego, co zapewnia idealne warunki do pracy twórczej.
– Oko młodego adepta sztuki zetknie się tu z wieloma cennymi eksponatami, służącymi nauce rysunku. W wyposażeniu pracowni znajdują się odlewy gipsowe z rzeźby Dawida Michała Anioła - jak ucho, nos, czy usta. Są tu również manekiny, najróżniejsze przedmioty, których charakter  wydobywa się poprzez artystyczne wkomponowanie, wzajemne dopasowanie i stworzenie artystycznej sytuacji, martwej natury.
– Uczniowie mają do dyspozycji profesjonalne sztalugi, deski do rysowania, palety.
– Znajdujące się w pracowni profesjonalne oświetlenie, daje szeroki wachlarz różnego rodzaju oświetlenia i możliwość obserwacji gry światła i cienia.
– W pracowni uczeń znajdzie obszerną bibliotekę lektur na temat architektury, sztuki, z której może korzystać.
– Tradycyjne środki i metody nauczania wzbogacone są o nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możliwe są multimedialne prezentacje wzbogacające wykłady o sztuce.
– To miejsce tętniące sztuką, działająca pracownia artystyczna i galeria sztuki, a więc i obrazy rozwieszone po ścianach  stanowią inspirację dla uczniów.
Nie bez przyczyny krążą opowieści o niezwykłej pracowni artystycznej z niepowtarzalnym klimatem. Zawiązywane przyjaźnie nie gasną przez kolejne lata. To wszystko jest jednak tylko pozytywnym dodatkiem do rzetelnej wiedzy i nauki rysunku, którą uczeń bez wątpienia tutaj otrzyma.


Szkoła Piriankova jest typem szkoły Artist’s Studio prowadzonej przez Ventzislava Piriankova.
Rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku.
Inspiracją przy tworzeniu programu nauczania był między innymi model artystycznych szkół w Europie oraz Stanach Zjednoczonych, takich jak słynne nowojorskie Actor’s Studio. Tam wykształcenie to przede wszystkim solidne przygotowanie zawodowe, poparte praktyką i kontakt z profesjonalistami – co jest spójne z celem Szkoły Rysunku Piriankova. Szkoła, poza praktyczną edukacją, organizuje wydarzenia na skalę międzynarodową –wystawy i wernisaże w słynnej Ventzi Art Gallery, zaprasza gwiazdy światowej i polskiej sceny artystycznej. Młodzi adepci sztuki mogą nie tylko być świadkami tych wydarzeń, ale również oferujemy praktyki podczas ich organizacji. Szkoła swoim programem nauczania odpowiada na zapotrzebowanie tych młodych ludzi, którzy chcą skoncentrować się na praktyce. Taki charakter edukacji wyróżniania nas spośród innych istniejących w Polsce miejsc „nauki” rysunku.


Szkoła z tradycją
Od strony merytorycznej – nauczamy szlachetnej sztuki rysunku oraz malarstwa według wyjątkowej, nieznanej w Polsce metody, w zgodzie z najstarszymi i najbardziej prestiżowymi uczelniami artystycznymi na świecie, jak École des Beaux Arts w Paryżu czy Accademia di Belle Arti we Florencji. Efektem jest doskonale opanowana technika sztuki rysunku, a także malarstwa. Celem Szkoły Ventzi jest nauczenie rysunku i malarstwa osób o najwyższych wymaganiach. Zdanie egzaminów na studia jest tylko efektem ubocznym, osiąganym przez naszych adeptów bez problemów. Z roku na rok coraz więcej osób pragnie stać się Posiadaczami przekazanych przez nas umiejętności. Uczestnictwo i nauka w naszej Szkole gwarantuje wyszkolenie najlepszych artystów rysowników, grafików i malarzy, bezkonkurencyjnych – zarówno pod względem wartości technicznych jak i koncepcyjno-artystycznych, również już po studiach w życiu zawodowym. Dzięki nam spełnią się marzenia przyszłych artystów malarzy, grafików, projektantów i architektów!


Mała sugestia podczas Twojego dokonywania wyboru szkoły rysunku – warto zerknąć na prezentowaną na stronie galerię prac, zdjęć rysunków! Nigdzie indziej nie znajdziesz bardziej profesjonalnie wykonanych prac niż u nas!
Jak Ty chciałabyś, aby wyglądały Twoje rysunki? Jeśli nie jesteś na razie w stanie rozróżnić i dokonać wyboru – spójrz na wyniki na egzaminach i wybierz naszą Szkołę która zdobywa najwyższe punktacje! I w tym wypadku okaże się, że nasza szkoła jest NAJLEPSZYM WYBOREM dla Ciebie!


Studio Rysunku Ventzi kreuje nowe tendencje w sztuce.
Jest najlepiej skoordynowaną szkołą rysunku z Poznańskim Uniwersytetem Artystycznymnajbardziej prestiżową i największą uczelnią artystyczną w Polsce.
uap
Od uczestnictwa w naszej szkole, zależy jakość studiów na owej uczelni oraz dalsza kariera artystyczna. Naukę w Studio Ventzi można porównać do pierwszych siedmiu lat wychowania dziecka, od których zależy dalsza jakość jego rozwoju i osiąganie sukcesów. Bagaż wiedzy i doświadczenia wyniesiony z naszej szkoły owocuje jakością projektów realizowanych w pracowniach architektury, designu, grafiki projektowej, multimediów, malarstwa i innych. Osoby które nie zdobędą silnych podstaw i odpowiedniego ukierunkowania jeszcze przed studiami, po ich ukończeniu najczęściej żegnają się z zawodem lub dryfują w obszarze tzw. pseudo-sztuki. Mówiąc o kreowaniu trendów i tworzeniu nowych tendencji, odnosimy się do tego, iż to właśnie osoby o silnych podstawach i mocnej bazie warsztatowej zdobytej jeszcze podczas nauki u nas, stają się później tymi osobowościami, które tworzą najbardziej błyskotliwe projekty i owe trendy wyznaczają. Prócz profesjonalnej i dogłębnej nauki warsztatu rysunku i malarstwa, organizujemy spotkania z wybitnymi indywidualnościami, które osiągnęły sukces w obszarze sztuki, designu i architektury. Ogromną, nieocenioną wartością dodaną naszej szkoły jest to, iż bezpośrednio łączy naukę z praktycznym wykorzystaniem jej w przyszłości, pokazuje skuteczne zasady funkcjonowania artysty, projektanta, architekta, w realnym życiu. Daje wskazówki niezbędne do tego aby odnosić profesjonalne sukcesy jako silne jednostki i indywidualności, a nie jak nauczanie w innych szkołach pozwalające co najwyżej osiągnąć poziom fachowego, ale jednak kiczowatego artysty malującego portrety lub samochody do sprzedaży na Krupówkach lub pod Barbakanem.
 .
Prócz przygotowania na wyższe uczelnie artystyczne, prowadzimy doszkalanie w zakresie rysunku, szkicu - grafików projektowych, ilustratorów, projektantów mody, tatuażystów, architektów.Uczymy jak tworzyć profesjonalnie uczymy jak osiągnąć sukces w dziedzinie sztuki Uczymy jak uczyć młodszych kolegów
Mamy na celu postawić kres szkół amatorskich i nieodpowiedzialnych. Nie ma miejsca na rynku dla instytucji, które działają na niekorzyść młodych ludzi!
Oto przykłady rysunków, m.in. PORTRETÓW,  jakie można się nauczyć w Szkole VENTZI:


 

.

  - Wszyscy uczniowie zapisani na podstawowe kursy przygotowawcze w naszej Pracowni w ramach karnetów, mogą korzystać z przestrzeni naszych pomieszczeń w cenie swoich kursów. Pracownia dla kursantów jest otwarta aż do 170 godzin w tygodniu zupełnie za darmo! Dodatkowo na naszym fanpage na facebooku jest możliwość dołączenia do wydarzenia – dzięki temu jest się na bieżąco z informacjami dotyczącymi specjalnie organizowanych dodatkowych zajęć na których jest model czy prowadzone są zajęcia wyrównawcze.. .
 .
.
- atrakcyjne promocje dla naszych stałych uczniów - aż 40% zniżki na  KursY 4-dniowe dla każdego kto wykupił minimum 3-miesięczny karnet!!!

.
.

.

.

 

Nie zwlekaj, zapisz się już teraz:

t. 501632092, rysunek-kursy@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz