wyjazdy i wystawy

Miło nam poinformować, iż dla najlepszych naszych uczniów czekają niezwykle atrakcyjne nagrody! 

- w postaci wyjazdów artystycznych za granicę,
- w postaci udziału w międzynarodowych wydarzeniach artystycznych jak Festiwal Murali,
- praktyk artystycznych i realizowaniu projektów w ramach art residence,
- a także udział w wystawach organizowanych w naszym Centrum Sztuki Współczesnej w Poznaniu.

Plener Artystyczny w Bułgarii lipiec 2015
Tego lata 10 naszych najlepszych uczennic, w tym przyjętych na pierwszych miejscach na różnych kierunkach na UAP-ie, wzięło udział w plenerze artystycznym w Bułgarii. Odkrywaliśmy między innymi tajniki architektury rzymskiej i bizantyjskiej w najstarszym mieście Europy - Plovdiv, oraz w miejscowości Hisar z wodami termalnymi wybudowanej przez Rzymian.

.
Udział w Festiwalu Murali "Village of Personalities" w Staro Zhelezare w Bułgarii
Niezwykła praktyka malowania murali, udział w profesjonalnym festiwalu artystycznym. Na temat prac naszych uczennic rozpisują się wszystkie najważniejsze media bułgarskie jak i polskie. Pierwszy krok do profesjonalnej kariery, znaczący punkt w artystycznym CV.


Polecamy oficjalną stronę Festiwalu Murali:
http://mural2015.blogspot.com/

Relacje w mediach:
http://mural2015.blogspot.com/p/in-media.html


Udział w wystawie - prezentacja własnych prac - wernisaż.
Okazja  do stworzenia własnych prac autorskich, doświadczenie w aranżacji wystawy, następnie zaprezentowanie się szerokiej publiczności podczas wernisażu. Niezapomniane chwile tuż przed rozpoczęciem studiów na wymarzonym kierunku na UAP-ie.


Niezapomniane chwile i doświadczenia, w których również masz szansę wziąć udział. Wystarczą dobre chęci i na nasz profesjonalizm  - za kilka miesięcy i to ty możesz być na miejscu tegorocznych uczniów ze zdanym egzaminem na UAP lub Architekturę, z pierwszymi praktykami na drodze artystycznej.


Wystawa prac uczniów Szkoły Rysunku Ventzi 09,10.2015

Wystawa najlepszych prac uczniów zeszłorocznej ekipy, którzy w wyniku czerwcowych egzaminów dostali się na najwyższych lokatach na poznański Uniwersytet Artystyczny.

W wystawie wzięli udział: Katarzyna Pieróg, Kornelia Konieczka, Karolina Urbańska, Weronika Politowicz, Agata Holdenmajer, Viktoria Dembińska, Anka Nahumko, Wiktoria Gajewska, Marta Płaczkowska, Mirek Figura, Konstancja Bartoszewska, Marta Mager, Krystian Grygoleit, Maria Bryske, Honorata Jurga.

Młodzi, obiecujący artyści, którzy będą tworzyć nie lada konkurencję dla swoich rówieśników grafików, architektów, malarzy, projektantów.

Wśród prezentowanych prac znalazły się przede wszystkim rysunek postaci, malarstwo, martwa natura.
 

 
Zapewniamy - to najlepszy twój wybór!!!


Skontaktuj się z nami już teraz:

t. 501632092, rysunek-kursy@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz