Materiały

Podstawowe materiały potrzebne na zajęcia:

kandydaci na UA (ASP):
kilka bristoli 100 x 70 cm, kartki A4 do szkicowania, ołówki różnej grubości, gumka zwykła i chlebowa, temperówka, żabki do przyczepiania kartek, węgiel zwykły i prasowany, linijka 50 cm, nożyk introligatorski, teczka 100x70cm, podkład do rysowania 100x70 (płyta pilśniowa lub mdf 3-5mm grubości - do dostania u stolarza lub w castoramie za kilka złotych).
.

kandydaci na Architekturę na Politechnice:
kilka bristoli 50 x 70 cm, kartki A4 do szkicowania, ołówki różnej grubości, gumka zwykła i chlebowa, temperówka, żabki do przyczepiania kartek,  linijka 50 cm, nożyk introligatorski, teczka 50x70cm, podkład do rysowania 50x70cm (płyta pilśniowa lub mdf 3-5mm grubości - do dostania u stolarza lub w castoramie za kilka złotych).


na  warsztaty architektury, wzornictwa, scenografii z klejenia makiet i brył:
- kartki a4 i a3 papier jak zwykły do drukarki
- makulatura (na przyklad niepotrzebne gazety, czasopisma, 1-3 czasopisma)
- bristol 100×70 biały 2-3 arkusze
- bristol 100×70 czarny 1 arkusz
- tektura szara introligatorska 100×70 grubość ok.2mm 1 arkusz
- nożyk, ostrza, nożyczki
- ołówki i inne dowolne narzędzia do rysowania
- linijka min.50cm ,ekierka, cyrkiel, kątomierz
- klej UHU Power
- klej w sztyfcie do papieru
- taśma dwustronna

na zajęcia z malarstwa:
- kilka brystoli 100 x 70 cm, kartki A4 do szkicowania, gesso (grunt, minimum 0,5l), pędzle różnej grubości głównie płaskie, farby akrylowe (mogą być studyjne) różne kolory – w tym biel tytanowa, ochra, karmin, cynober, ultramaryna, czerń – tuby minimum 120ml; duży słoik na wodę, szmata, paleta (np. płyta pilśniowa 50/70cm), podkład do malowania 100x70 (płyta pilśniowa lub mdf 3-5mm grubości - do dostania u stolarza lub w castoramie za kilka złotych).

na zajęcia kierunkowe z projektowania graficznego i animacji:
- brystol, czarna farba akrylowa, pędzle, markery, cienkopisy, kartki A4, żółta taśma klejąca papierowa.

.
.


.  


.

  - Wszyscy uczniowie zapisani na podstawowe kursy przygotowawcze w naszej Pracowni w ramach karnetów, mogą korzystać z przestrzeni naszych pomieszczeń w cenie swoich kursów. Pracownia dla kursantów jest otwarta aż do 170 godzin w tygodniu zupełnie za darmo! Dodatkowo na naszym fanpage na facebooku jest możliwość dołączenia do wydarzenia – dzięki temu jest się na bieżąco z informacjami dotyczącymi specjalnie organizowanych dodatkowych zajęć na których jest model czy prowadzone są zajęcia wyrównawcze.. .
 .
.
- atrakcyjne promocje dla naszych stałych uczniów - aż 40% zniżki na wybrany Kurs 4-dniowy dla każdego kto wykupił minimum 3-miesięczny karnet!!!

.
.

.

.

 

Nie zwlekaj, zapisz się już teraz:

t. 501632092, rysunek-kursy@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz