środa, 28 czerwca 2017

WYNIKI - najwięcej przyjętych na UAP!!! Szkoła Rysunku Ventzi  • Jesteśmy pierwsi w rankingu na UAP w Poznaniu.
  • Od trzech lat zajmujemy pierwsze miejsce na Projektowanie Graficzne na UAP-ie
  • Od lat w czołówce na Architekturę
  • Co roku najwięcej miejsc w czołówce na egzaminach na UAP!
  • Jesteśmy wiodącą szkołą rysunku w Poznaniu z latami doświadczeń, z doskonałymi wynikami naszych absolwentów na Uczelniach Artystycznych i na Architekturę w całej Polsce.

WYNIKI 2017
Aż 41 osób przyjętych na UAP Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu z naszej szkoły!!! Sukces zdecydowanie przeszedł nasze oczekiwania!!!!!!!!!!! To od ponad 20 lat według wszelakich rankingów najlepsza, najnowocześniejsza wyższa uczelnia artystyczna w Polsce!!!
– Aż 8 osób na Projektowanie Graficzne (na 22 miejsca – czyli prawie połowa kierunku nasza!!!)
– Aż 7 osób na Grafikę Warsztatową (na 17 miejsc – czyli również prawie połowa kierunku nasza!!!)
– Aż 5 osób na malarstwo!!!

– pierwsze miejsce na SCENOGRAFIĘ – Weronika Musiał!!! Drugi rok z rzędu pierwsze miejsce na tym kierunku!!!
– Pierwsze miejsce na RZEŹBĘ – Marta Kozielczyk!!!
– Drugie miejsce na ARCHITEKTURĘ – Aleksandra Leciej!!!
– Drugie miejsce na WZORNICTWO – Julianna Heimann!!!
– Drugie miejsce na PROJEKTOWANIE MEBELA – Karina Kaczkowska!!!
– Trzecie miejsce na GRAFIKĘ WARSZTATOWĄ – Marta Chudy!!!
– Trzecie miejsce na PROJEKTOWANIE GRAFICZNE – Jakub Izydorczak!!!
– Czwarte miejsce na mega oblegany kierunek ANIMACJĘ – Jakub Kostewicz!!!
– aż 5 osób z maksymalną punktacją 10 pkt za rysunek – Marta Jaśkowiak, Marta Rutkowska, Marta Chudy, Izabella Krutul, Jakub Trzciński
– 3 osoby z maksymalną punktacją za malarstwo – Angelika Matecka, Weronika Musiał, Marta Kozielczyk
– 2 osoby z maksymalną punktacją za kierunkowe – Alicja Wawrzyniak, Marta Kozielczyk
– UWAGA! – aż 23 osoby z maksymalną punktacją za rozmowę kwalifikacyjną!!! – co jest niezbitym dowodem na to, iż przygotowujemy najdoskonalej również pod względem intelektualnym, merytorycznym na UAP – uczelnię nie tylko artystyczną, ale przede wszystkim humanistyczną!!!
P.S. Praktycznie wszyscy którzy się dostali chodzili do Ventziego niecałe 9 miesięcy, a niektórzy zaledwie kilka, pojawili się niedawno. Dla porównania, liceum plastyczne wypuszcza co roku podobną ilość uczniów, tyle że po aż czterech latach nauki, a efekty są dużo gorsze.
Gratulujemy!!!! Jesteście najlepsi!!!! I przede wszystkim ogromnie dziękujemy za niezwykłą w tym roku współpracę, za doskonałą integrację, za to że stworzyliście tak silny, tak zgrany ART KOLEKTYW!!!!!!!!!! Nie pozostawiliście cienia wątpliwości kto tu rządzi w tym mieście!!!
Inaczej mówiąc, szkolimy najlepszych, najbardziej utalentowanych… zaś Szkoła Rysunku Ventzi wciąż bezkonkurencyjna na UAP-ie!


WYNIKI 2016
Drżyjcie! Oficjalne ogłoszenie wyników na UAP 2016!!! Aż 25 osób z naszej Szkoły Rysunku Ventzi przyjętych po pierwszym naborze na UAP w 2016! Doskonałe wyniki na Architekturze!!!
- Warto odnotować absolutnie miażdżący sukces Viktoriyi Pidhurskiej. Ze 110 osób zdających na projektowanie graficzne – absolutnie najlepsza – pierwsze miejsce! Kolejna druzgocąca informacja dla konkurencji – trzeci rok z rzędu zawodnik Szkoły Rysunku Ventzi na pierwszym miejscu na tym kierunku!
- Absolutnie niebywały i jakże zasłużony sukces Agnieszki Skowrońskiej – pierwsze miejsce na Wzornictwie!
- Absolutnie grzmocąca, choć po niej tego widać nie było, cicha woda – na pierwszym miejscu na Scenografię Beata Kowalczyk!
- I dalej. Alicja Borzyszkowska – skromna ale jakże pracowita – drugie miejsce na Architekturze Wnętrz (dla nas bez dwóch zdań na pierwszym!).
- Julia Szwerkolt – absolutnie niezasłużenie na trzecim miejscu na Architekturze i Urbanistyce – powinna być na pierwszym, tym bardziej iż znamy dokonania osób na pierwszych dwóch pozycjach. Ale już na studiach Jula pokaże kto tu rządzi na dzielnicy!
- Malarstwo - Julia Saraniecka – romantycznie uskrzydlona, wrażliwa, bezbłędnie obserwująca otaczający ją świat. Dwie osoby na liście przed nią, mogą tylko pomarzyć o śmiałym geście malarskim, nerwie rysunkowym, zarówno jak i czujności wrażliwego obserwatora naszej Sary. I Sara dowiedzie tego już w październiku!
- Cała ekipa naszych ukochanych uczniów bezwzględnie absolutnie najlepsza! Oto tylko niektóre przykłady: Wojtek Siejak, Magdalena Dubis, Julia Szwerkolt, Viktoriya Pidhurska, Jan Paczos, Jakub Juszczak, Agnieszka Skowrońska – wszyscy maksymalna punktacja za rysunek 10 punktów! - Za malarstwo 10 punktów - Viktoriya Pidhurska, Magdalena Dubis, Jan Paczos.
- Za egzamin kierunkowy Alicja Borzyszkowska i Agnieszka Skowrońska max 20 punktów, Viktoriya Pidhurska 19! To tylko te najbardziej spektakularne przykłady sukcesu.
Resztę możecie prześledzić sami na tablicach.
- Spójrzcie tylko ile osób dostało maksa za rozmowę! Szkoła filozoficzna (szkoła życia) Ventziego kreuje intelektualną czołówkę UAP-u – kwiat narodu polskiego! Aż 15 osób! Wojciech Siejak, Magdalena Dubis, Julia Szwerkolt, Mieszko Dobek, Zuzanna Mila, Weronika Jaźwińska, Joanna Kończewska, Amadeusz Robaszkiewicz, Viktoriya Pidhurska, Jan Paczos, Karolina Adamczak, Jakub Juszczak, Anna Nahumko, Beata Kowalczyk, Agnieszka Skowrońska.

Inaczej mówiąc, szkolimy najlepszych, najbardziej utalentowanych… zaś Szkoła Rysunku Ventzi wciąż bezkonkurencyjna na UAP-ie!
Doskonałe wyniki na Architekturze!!!

 

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyniki egzaminów 2015!!!!!!!!!!!!!! 
Mistrzowska punktacja na egzaminach na UAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A dokładniej:
10 MIEJSC NA PODIUM!!!!!!
- 6 złotych medali - pierwsze miejsca na: Projektowanie Graficzne, Animację, Wzornictwo, Grafikę Warsztatową, Architekturę Wnętrz.2 pierwsze egzekwo
- 2 srebra - Architektura, Projektowanie Mebla
- 2 brązy - Projektowanie Graficzne, Projektowanie Mebla

Niemal połowa miejsc na Projektowanie Graficzne to nasi ludzie - aż 9 osób na 22 miejsca!!!!!!!!!!!!
Wszyscy którzy zdawali na Architekturę zostali przyjęci - w tym drugie miejsce dla nas!!!
Razem - 33 osoby dostały się z naszej Szkoły w czerwcu i jeszcze conajmniej 7 z drugiego naboru!!!!!!!!!!!!
GRATULACJE dla NAJLEPSZEJ DRUŻYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dołącz do nas jeśli chcesz mieć pewność zdania egzaminów! 
- Wszyscy uczniowie zapisani na podstawowe kursy przygotowawcze w naszej Pracowni w ramach karnetów, mogą korzystać z przestrzeni naszych pomieszczeń w cenie swoich kursów. Pracownia dla kursantów jest otwarta aż do 170 godzin w tygodniu zupełnie za darmo! Dodatkowo na naszym fanpage-u na facebooku jest możliwość dołączenia do wydarzeń – podawanych na bieżąco z informacji dotyczącymi specjalnie organizowanych dodatkowych zajęć wyrównawczych, np. z rysowaniem modela.


- atrakcyjne promocje dla naszych stałych uczniów - aż do 40% zniżki na wybrany Kurs 4-dniowy dla każdego kto wpłaci zaliczkę jeszcze w sierpniu na minimum 3-miesięczny karnet !!!
.
.

 

 

 

 .


Szkoła Rysunku Ventzislava Piriankova


 

Zajęcia ściśle skorelowane z wymaganiami UAP-u i PP na egzaminach wstępnych! W związku z tym, spośród wszystkich szkół i kursów poznańskich zdobywamy najwyższe punktacje na egzaminach!
Działamy od 22 lat, nasi uczniowie, wyrośli na tym doświadczeniu, wykładają już na poznańskim UAP-ie, są cenionymi architektami i grafikami, wygrywają prestiżowe międzynarodowe konkursy.Jesteś osobą POCZĄTKUJĄCĄ, pragnącą dopiero rozpocząć swoją naukę rysunku?  

To idealny czas i miejsce dla ciebie!!!

Zapraszamy również OSOBY POCZĄTKUJĄCE. Jest to optymalny czas aby bardzo dobrze przygotować się do egzaminów w przyszłym roku. Jest to możliwe dzięki intensywnej i skondensowanej pracy podczas kursów, które zapewnią ci podstawową i niezbędną wiedzę oraz praktykę aby zdać egzaminy z powodzeniem.
Podczas kursów:
Intensywny, poszerzony program przygotowujący do egzaminów na UAP i ARCHITEKTURĘ!!!
Studium postaci,

- Architektura,
- Malarstwo;

- przygotowanie do egzaminów kierunkowych (praca z konceptem, projektowanie graficzne, bryły i makiety)
Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej;

Rysunek Architektoniczny na Architekturę na Politechnice – rzeczywisty, półrzeczywisty, z wyobraźni.
- W sposób zwięzły i przejrzysty, stosując się do określonych zasad i metod, wyraża iluzję przestrzeni w sposób konstrukcyjny.
- U jego podstaw leżą takie zagadnienia jak kompozycja, konstrukcja, perspektywa, walor, rysunek modułowy, geometria wykreślna.
- Poprzez konkretne ćwiczenia, zwłaszcza motoryczne, trening ręki i oka przekształcamy w profesjonalne prace w specyfice wymaganej na egzaminach na Politechnikę.
- Ćwiczenie kompozycji bryłowych, budowanie iluzji przestrzeni w oparciu o modułowy przedmiot
- studium martwej natury i rysunek półrzeczywistości
- wprowadzenie do zagadnień z historii architektury, budownictwa, historia sztuki
- STUDIUM AKTU – POSTACI – wiele godzin rysowania modelki, studium anatomii – co jest istotą do pełnego przygotowania się do egzaminów!!! Jedyna profesjonalna pracownia  ANATOMICZNA w Polsce! Zapraszamy również studentów z UAP (ASP, Politechniki oraz z innych uczelni artystycznych). Kto się czuje słabo w anatomii bądź to chciałby podnieść poziom i udoskonalić rysunek, pomożemy szybko nadrobić materiał i udoskonalić warsztat niezbędny do rysowania i malowania postaci.Wszystkie poziomy – od podstawowego po mega zaawansowane.
Program indywidualny, również dla początkujących!.

Sylwetki naszych uczniów z egzaminów wstępnych 2014
KATARZYNA KRAWCZYK – dostała się na pierwszym miejscu na Architekturę na Politechnice Poznańskiej oraz na Architekturę i Urbanistykę na UAP . Na UAP-ie z najwyższą możliwą punktacją:
rysunek postaci - 10pkt
malarstwo martwej natury – 10pkt
kierunkowy z architektury – 20pkt
rozmowa kwalifikacyjna – 5pkt
Istna twarz reklamowa naszej szkoły – notabene Kasia i Kuba Matuszczak (projektowanie graficzne) osiągnęli najwyższą punktację ze wszystkich zdających na UAP w 2014 roku!
Kasia uczęszczała regularnie do naszej szkoły 1,5 roku na zajęcia i kursy. Pracowita, systematyczna, inteligentna, optymistyczna, z ogromnym ładunkiem do walki i zdobywania wiedzy. Nieprzeciętny duch bojowy. Zasłużona, bezapelacyjna wygrana.
Wybierz VENTZI ART STUDIO i dołącz do zwycięskiej drużyny!

Portret autorstwa Van Grigorlajta, ucznia Szkoły Rysunku i Malarstwa VENTZI.
Szkoła Rysunku typu ARTIST'S STUDIO


Szkoła Piriankova jest typem szkoły Artist's Studio prowadzonej przez Ventzislava Piriankova. Inspiracją przy tworzeniu programu nauczania był między innymi model artystycznych szkół w Europie oraz Stanach Zjednoczonych, takich jak słynne nowojorskie Actor's Studio. Tam wykształcenie to przede wszystkim solidne wykształcenie zawodowe, poparte praktyką i kontakt z profesjonalistami - co jest spójne z celem Szkoły Rysunku Piriankova. Szkoła, poza praktyczną edukacją, organizuje wydarzenia na skalę międzynarodową –wystawy i wernisaże w słynnej Ventzi Art Gallery, zaprasza gwiazdy światowej i polskiej sceny artystycznej. Młodzi adepci sztuki mogą nie tylko być świadkami tych wydarzeń, ale również oferujemy praktyki podczas ich organizacji. Szkoła swoim programem nauczania odpowiada na zapotrzebowanie tych młodych ludzi, którzy chcą skoncentrować się na praktyce. Taki charakter edukacji wyróżniania nas spośród innych istniejących w Polsce miejsc „nauki” rysunku.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz