piątek, 23 czerwca 2017

Rysunek, Malarstwo, Grafika Poznań. Szkolimy Najlepszych!

Dlaczego Szkoła Ventzislava Piriankova to najlepsze miejsce nauki rysunku? 
Zajęcia ściśle skorelowane z wymaganiami UAP-u i PP na egzaminach wstępnych. W związku z tym, spośród wszystkich szkół i kursów poznańskich zdobywamy najwyższe punktacje na egzaminach!

Jedyna profesjonalna szkoła nauki rysunku postaci, studium portretu i malarstwa.
Tylko dla ambitnych i pracowitych!
To jedyne miejsce gdzie powstają profesjonalnie wykonane martwe natury, studium postaci, prace malarskie według klasycznych zasad, bez cienia amatorszczyzny tak powszechnej w innych szkołach. To wysoki poziom zajęć projektowych i pracy z konceptem przygotowujących do egzaminów kierunkowych, np. na grafikę projektową i architekturę. To profesjonalny rysunek architektoniczny na Politechnikę.
To konkretne wskazówki, nawet rysowanie na pracy ucznia a nie ogólnikowe nic nie mówiące hasła (np. “coś jest nie tak, zrób coś z tym, pomyśl”). O charakterze i jakości szkoły decyduje NAUCZYCIEL! Ventzislav Piriankov to mistrzowskie opanowanie formy, według wymaganej na egzaminach akademickiej metody opanowania warsztatu. Wybierając nauczyciela warto spojrzeć na jego prace, czy sam potrafi rysować i na jakim poziomie i zdecydować wówczas do kogo chciałoby się uczęszczać na zajęcia.

Istotna jest również atmosfera miejsca klasycznej pracowni mieszczącej się w stuletniej kamienicy, gdzie duch artystyczny nieodłącznie towarzyszy dyscyplinie pracy, dopingując kreatywność twórczą.

Przyszli uczniowie mają możliwość dołączenia w każdej chwili na zajęcia ze względu na wyjątkowy dopracowany program o podejściu indywidualnym. Na początku nie liczą się umiejętności kandydata, lecz odpowiednie nastawienie do ambitnej pracy.Wówczas postępy następują w błyskawicznym tempie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz